Zadbamy o wasze plecy

Współczesny człowiek większość swego życia spędza w pozycji siedzącej, co może spowodować problemy z kręgosłupem. Jak temu zaradzić? Naszym numerem 1 jest krzesło Kris, jednak mamy w zanadrzu coś dla każdego. Wiele zależy od własnych preferencji klienta, dlatego rozszerzamy nasz wachlarz o coraz to nowe modele, aby dla nikogo nie zabrakło idealnego krzesła.

Jadalnia

Możesz być wirtuozem w kuchni, ale co z tego, jeśli Twoja jadalnia nie zachowuje podobnego poziomu. Cudowność jedzenia nie zdoła osłodzić bólu pleców od źle wyprofilowanego krzesła, ani odrętwienia pośladków od zbyt twardego siedziska. Nie pozwól, aby niewygoda odbierała Twoim gościom przyjemność z jedzenia! Prezentujemy krzesło Kris. Niepozorne? Odrobinę, aczkolwiek pod tym prostym kształtem kryje się funkcjonalność przerastająca te meble, których projektanci stawiają przede wszystkim na bogate zdobienia. Nie oznacza to jednak, że krzesła Kris pozostają w tyle ze swoją urodą – wręcz przeciwnie! Dostępne w naszym sklepie modele łączą w sobie modny minimalizm z ponadczasową elegancją, co czyni z nich świetne dopełnienie wystroju jadalni urządzonej w stylu skandynawskim i nowoczesnym.

Pracownia

Każda osoba spędzająca większość dnia przy biurku, powinna zapoznać się z ofertą naszych krzeseł. Najbardziej wybredni miłośnicy komputerów z pewnością docenią ergonomiczność dostępnych u nas foteli obrotowych. krzesło krisKażdy został zaprojektowany z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają dostosowanie ich do swoich najbardziej wymyślnych upodobań. Innym wyborem jest wyposażenie biura w krzesło Kris. W końcu pisaliśmy na początku, że to nasz numer 1, prawda? A to za sprawą pomysłowej konstrukcji tego modelu, dzięki której pośladki miękko zapadają się w wyściełane materiałem siedzisko, zaś oparcie perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu pleców.

Pokój dziecięcy

Już pierwsze klasy podstawówki wiążą się z przesiadywaniem dziecka nad książkami, a zatem nie należy przekładać na później zakupu właściwego krzesła. Powinno być ono dopasowane do wieku, ale przede wszystkim do wzrostu naszej pociechy. Jeśli zdecydujemy się na zbyt wysoki model, to osiągniemy cel inny od zamierzonego i wykształcimy w dziecku nawyk nieprawidłowej postawy. Na ratunek przychodzą krzesła z możliwością regulacji zarówno wysokości siedziska, jak i samego oparcia. Takie rozwiązanie jest nie tylko ważne dla rozwoju malucha, ale także wygodne dla rodziców, bowiem przez lata będą mogli dopasowywać mebel do szybko rosnącego dziecka.