Wyjątkowa atmosfera dzięki świecom zapachowym

Walentynki, urodziny lub imieniny drugiej połówki, czy też rocznica związku to uroczyste wydarzenia - nic więc dziwnego, że z tej okazji pragniemy zaskoczyć naszą ukochaną osobę czymś wyjątkowym i dbamy o zorganizowanie wymarzonego wieczoru. Bardzo często kupujemy elegancki i gustowny prezent, zapraszamy na wyjątkowy oraz niezapomniany weekendowy wypad, organizujemy wyjście do kina lub teatru, czy też SPA - albo po prostu decydujemy się urządzić romantyczny wieczór w zaciszu własnego domu, lub mieszkania połączony z przepyszną kolacją, winem oraz oglądaniem filmu.

Właściwy nastrój

Jeżeli zdecydujemy się na ostatnie z proponowanych rozwiązań to warto zdecydowanie oprócz kolacji i filmu poświęcić odrobinę swojego czasu oraz zaangażowania na przygotowanie nastrojowego klimatu oraz atmosfery w naszym domu lub mieszkaniu na ten wyjątkowy wieczór. Doskonałym pomysłem mogą okazać się rozsypane płatki kwiatów oraz półmrok, dzięki wykorzystaniu nastrojowych świec, które w połączeniu z romantyczną muzyką oraz winem utworzą wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę. Romantyczny nastrój dzięki świecom.

Jakie świece?

Wybierając świece warto jest kierować się asortymentem sprawdzonych i renomowanych producentów, które cechuje najwyższa jakość. Produkty jakimi są świece Yankee Candle to doskonały wybór. Yankee Candle w swojej ofercie posiada niezwykle szeroki wybór różnego rodzaju świec oraz wosków, a także świetne akcesoria do nich. Świece Yankee Candle cechuje bardzo bogata różnorodność kolorów oraz wzorów i zapachów od standardowych oraz niewielkich podgrzewaczy po efektowne kule, stożki i elipsy. Świece możemy nabyć w wielu różnych kolorach, jednak doskonały efekt uzyskamy dekorując całe mieszkanie przy użyciu  świec w jednej przewodniej barwie - na przykład będącej kolorem miłości czerwieni lub łącząc ze sobą dwa kolory złoty z czerwonym bądź biały z różowym. yankee candleŚwiece koniecznie należy ustawić na stole, gdzie będą doskonale oświetlały oraz dodawały romantycznej atmosfery, a także w sypialni , na przykład na parapecie. Jeżeli mamy dużo miejsca to warto także pomyśleć o czymś wyjątkowym - co jeszcze bardziej zaskoczy drugą połówkę i na przykład ustawić w centralnym punkcie sypialni łoże, a wokół niego rozstawić na podłodze świecie tak, aby swoim kształtem tworzyły kształt serca. Na narzucie łóżka możemy dodatkowo rozsypać czerwone płatki róż. Wart także zadbać o nastrojową atmosferę w łazience rozstawiając w kątach oraz dookoła wanny świece zapachowe. Dzięki takiej atmosferze łazienka zamieni się w domowe SPA, gdzie po romantycznej kolacji można zaprosić ukochaną lub ukochanego na wspólną i aromatyczną kąpiel. W ofercie Yankee Candle oprócz świec znajdziemy także sole zapachowe oraz różnego rodzaju relaksacyjne produkty do kąpieli.