Jaka bielizna erotyczna dla krągłych kobiet?

Masz nieco większe kształty i boisz się, że nie możesz już być ponętna. Wiele kobiet, które nie do końca są zadowolone ze swojego wyglądu czuje się skrępowane – zwłaszcza w momentach, w których miałyby pokazać swoje ciało: na plaży, na basenie, czy to w sytuacjach intymnych. Żeby miło zaskoczyć swojego partnera w łóżku, nie trzeba być szczupłą. Bielizna erotyczna na duży biust i dla kobiet o większych kształtach uwydatni walory nico większej sylwetki. bielizna erotyczna

Maxi może być sexy

Modne i wystrzałowe stroje dostępne są dla kobiet o każdym rozmiarze, także dla tych maxi. Krąglejsza sylwetka i obfity biust nie oznaczają też, że trzeba rezygnować z erotycznej bielizny. Jeśli przeczytałaś, czy usłyszałaś gdzieś, że nie możesz być sexy, bo nosisz rozmiar XL i miseczkę D, E lub większą – wiedz, że była to bzdura. Bielizna erotyczna na duży biust i większe rozmiary jest tak samo ponętna, jak ta na rozmiar S, czy M. To w Tobie przede wszystkim mogą tkwić bariery, które w intymnych sytuacjach z Twoim partnerem nie powinny się pojawiać. Więc do dzieła i pędź do sklepu wybrać odpowiednią bieliznę dla siebie, np. na https://ulubionabielizna.pl/pol_m_Bielizna-erotyczna-103.html.

Dobór właściwej bielizny erotycznej

Jeśli masz obfity i ciężki biust, to przy doborze odpowiedniej bielizny powinnaś zwrócić uwagę na biustonosz, który we właściwy sposób będzie go podtrzymywał. Biustonosze te nadal występują w formie miękkie, półsztywnej lub usztywnianej – albo jak to zwykle bywa w bieliźnie erotycznej – koronkowej, siatkowej lub ażurowej. Bielizna erotyczna na duży biust tego typu powinna mieć szerokie ramiączka, by te dobrze podtrzymywały obfite miseczki. Dzięki temu piersi będą w odpowiedni sposób uwydatnione i podtrzymane. Ważny jest także szeroki pas oraz opcja zwana „side support”, czyli swego rodzaju panel boczny wszyty w miseczkę, który zbiera biust. Jako bielizna erotyczna dla kobiet o rozmiarze maxi świetnie sprawdzają się różnego rodzaju gorsety oraz koronkowe body, które bardzo dobrze modelują sylwetkę i ją wyszczuplają. Do tego podwiązki i podwiązki – intymny komplet na wieczór będzie idealny. Bielizna erotyczna na duży biust i obfite kształty, to także taka, która jest skąpa, ale przy tym luźna. Różnego rodzaju kuse halki sprawdzają się tutaj perfekcyjnie. Podtrzymują biust, ale zarazem uwydatniają go w ponętny sposób. Pas pod biustem, z którego delikatnie będzie opadać drapowana tkanina ukryje krągłości, dzięki czemu każda kobieta, która nie jest zadowolona ze swoich rozmiarów będzie czuło się kobieco i kusząco. Nie bój się także eksperymentować z ostrzejszym lookiem, na przykład bielizna erotyczną z lateksu, która modeluje sylwetkę, a dodatkowo nada Ci prawdziwie drapieżnego wyglądu. Masz jeszcze wątpliwości, że nie ma dla Ciebie odpowiedniej, erotycznej bielizny? Nic bardziej mylnego.