Wielu kierowców zwraca uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy element swojego samochodu. Z pozoru niewielkie felgi mogą spędzać sen z powiek niejednemu właścicielowi auta dbającemu o czystość swojego pojazdu. Nienaganny wygląd felg można uzyskać, gdy w trakcie czyszczenia nie zabraknie dobrych środków chemicznych – można kupić taki typu krwawa felga. Wyczyszczenie felg, znajdujących się tam często ukrytych przestrzeni to nie tylko kwestia odpowiedniego schludnego wyglądu, bo może to wpłynąć również na poziom bezpieczeństwa w trakcie prowadzenia samochodu. Tymczasem wystarczy tak niewiele, żeby można było przywrócić użytkowość felg. Odpowiedni środek czyszczący, mający nowoczesny skuteczny skład jest w stanie usunąć niejedno zabrudzenie powstałe w czasie jazdy. W czasie hamowania niejednokrotnie płyn hamulcowy uwalnia się i rozchlapuje – tworzy to nieestetyczne plamy, które warto na bieżąco usuwać.

Jak to zrobić poprawnie?

Efekt krwawej felgi podczas czyszczenia można uzyskać tylko za sprawą dobrych jakościowo preparatów czyszczących, a w ich składzie muszą pojawić się pewne stałe komponenty. Tak dobrze opracowana formuła jest w stanie usunąć z felg płyn z klocków hamulcowych, brud, pył, błoto – wszystko to, na co każdego dnia narażony jest samochód na różnego typu drogach. Produkt czyszczący typu krwawa felga to niedrogi sposób na pozbycie się tych wszystkich elementów. Co istotne, można to zrobić bez większych problemów i nie trzeba mieć do tego dodatkowych środków chemicznych – wystarczy nieco wolnej przestrzeni i woda. Wystarczy postępować według zaleceń producenta, żeby móc już za pomocą pierwszego czyszczenia uzyskać dobry efekt. Felgi będą wyglądały jak nowe. Po takich działaniach warto je zakonserwować i zabezpieczyć.

Środek do usuwania zabrudzeń z felgSkuteczny płyn do mycia felg

Kosmetyka samochodowa to dział, który rozwija się coraz szybciej. W sklepach specjalistycznych właściciel auta jest w stanie znaleźć niejeden artykuł, dzięki któremu przywróci czystość zarówno wewnętrza auta, jak i na zewnątrz. Do czyszczenia zewnętrznego niezbędny może okazać się preparat Krwawa Felga. Można go znaleźć w sklepach w wygodnych opakowaniach, najczęściej wyposażonych w spryskiwacz. Taki wyrób bezproblemowo można umieścić na feldze. Produkt trafi nawet do zakamarków i dobrze wniknie w materiał. Przed kupieniem Krwawej Felgi koniecznie trzeba ten preparat dobrać do rodzaju felgi, sprawdzić, które znajdują się w samochodzie, między innymi mogą to być: lakierowane, nielakierowane, chromowane lub stalowe. Produkt powinien być odpowiedni do każdego typu felgi.