Sezon wiosenno-letni zbliża się wielkimi krokami. A wraz z nim większa ochota na organizowanie zabaw tematycznych. Jeśli zatem już dziś zastanawiacie się nad przeprowadzeniem imprezy hawajskiej, zapraszamy po garść inspiracji!

Po pierwsze – określenie położenia

Zacznijmy od miejsca. W tym zakresie mamy do dyspozycji dwa rozwiązania. Pierwsze z nich obejmuje przyjęcie zorganizowane na dworze. Optymalnie byłoby w towarzystwie basenu, jednak niewiele osób może poszczycić się jego posiadaniem we własnym ogrodzie. Alternatywą zatem może być... dziecięcy basen! Choć zebrani goście będą mogli co najwyżej zamoczyć w nim stopy, niemniej jednak klimat, nawiązujący do dalekich Hawajów zostanie zachowany! Impreza hawajska przy grillu i znajdującej się nieopodal piaskownicy. I gotowe! Jeśli jednak z powodu niepogody przyjęcie przeprowadzimy w domu, wcale nie musimy obawiać się klęski. Za sprawą licznych gadżetów, we wnętrzu własnego mieszkania wykreujemy atmosferę rodem z gorących, egzotycznych wysp. Sztuczne palmy, spódniczki z trawy, naczynia udekorowane tropikalnym wzorem, rajskie ptaki, parasole i biustonosze w formie muszli. Do tego oczywiście kwiatowe girlandy dla zebranych gości i impreza hawajska gotowa! Wcale nie musimy obawiać się bankructwa z powodu zakupu wszystkich tych dekoracji. Nie nadwerężą naszego imprezowego budżetu, a wprowadzą bardzo sympatyczny nastrój.

Po drugie – dekoracje

impreza hawajskaOprócz wszystkich wymienionych wcześniej ozdób mieszkania, nie sposób pominąć jeszcze jednej, a jakże ważnej. To oczywiście papierowe lampiony, które zarówno można zakupić w lokalnych sklepach lub platformach internetowych lub zrobić własnoręcznie. Z najprostszymi modelami poradzą sobie nawet mało wprawne w tym temacie osoby. Wystarczy bowiem umieścić w słoikach świeczki, a je same owinąć kolorowym papierem. Dla uzyskania lepszych efektów, w bibule można ponacinać wzory. Wówczas całość będzie prezentować się w iście imprezowo hawajskim stylu!

Po trzecie – stylizacja

Aby całość było dopięta na ostatni guzik, nie możemy zapomnieć o odpowiedniej charakteryzacji. A zatem, naszyjnik z kwiatów, które także mogą być wpięte we włosach lub umieszczone na kostce lub nadgarstku. Do tego minispódniczka uzupełniona górą od bikini lub kolorowym topem. Alternatywą może być kwiecista sukienka. W połączeniu z biżuterią muszelkową oraz wyrazistym makijażem, impreza hawajska zapewni świetną zabawę wszystkim gościom. Dla mężczyzn z kolei konieczne będą koszule z kwiatowym printem połączone z krótkimi spodenkami.