W dzisiejszych czasach telefon komórkowy jest naszym codziennym i jednym z podstawowych narzędzi, z których korzystamy tak samo prywatnie, jak i służbowo. Telefon posiada prawie każdy człowiek, również ten najmłodszy nawet jeśli nie potrafi jeszcze ani czytać ani pisać. Tym najmniejszym użytkownikom służy on głównie do zabaw i gier. Nosimy taki telefon na różne dostępne sposoby: w torebce, w torbie, w walizce, w kieszeni, pośród wielu innych przedmiotów, które się tam znajdują. Zostawiamy go na stole, na kuchennym blacie, w łazience i na różnych szafkach. To wszystko naraża telefon na zarysowania, upadki, zalania, pęknięcia obudowy, rozbicia szkiełka ekranu i liczne inne uszkodzenia.

Jak najłatwiej i najprościej zabezpieczyć telefon?

pokrowiec na telefon

Doskonałym na to pomysłem jest pokrowiec na telefon, który idealnie dopasujemy do każdego rodzaju i wielkości konkretnego aparatu, a odpowiednio dobrany ochroni go przed wszelkimi uszkodzeniami. Pokrowiec na telefon nie wpływa na jego funkcjonalność i działanie. Może być wykonany z różnorakich materiałów, miękkich i twardych, z plastiku, silikonu, tworzywa sztucznego czy skóry. Materiały mogą być przeźroczyste, jednokolorowe lub różnobarwne i z przeróżnymi nadrukami, ornamentami i ozdobami. Mogą być zamykane i otwierane z wykorzystaniem różnych kombinacji: na magnes, na zaczep, na rzep, wsuwane czy z użyciem klapki wierzchniej. Od góry telefonu, od jego spodu czy z boku prawego lub lewego. Dobrze jest skorzystać z oferty, która dodaje do wyposażenia szkiełko wykonane ze specjalnego materiału, montowane do ekranu telefonu przy pomocy naniesionego kleju. Właśnie ekran jest najbardziej narażony na drobne uszkodzenia, które mogą spowodować nie prawidłowe dalsze działanie telefonu lub całkowite zaprzestanie jego działania. Dodatkowo pokrowiec na telefon oprócz posiadanych właściwości ochronnych, może zmienić również wygląd naszego aparatu. Na dzisiejszym rynku istnieje szeroka oferta wyboru pokrowca, zależnie od indywidualnych potrzeb i upodobań.

Gdzie kupić i ile to kosztuje?

Pokrowiec na telefon

kupimy w każdym salonie z akcesoriami do telefonów. Ceny natomiast są zróżnicowane bo zależne od wielu czynników, co jednak nie zmienia faktu, że zakup takiego pokrowca jest wydatkiem niewielkim, za to bardzo przydatnym. Żelowe pokrowce to tzw. nakładki i takie dostępne są już od 10 zł. Jeśli zapragniemy zainwestować w pokrowiec wykonany prawdziwej skóry. z twardszego tworzywa to trzeba liczyć się z wydatkiem 30 zł. wzwyż., natomiast najdroższe są te wykonane z prawdziwej skóry, bo za takie przyjdzie nam zapłacić około 200 zł. i więcej.