Lubimy być wysportowane, lubimy chodzić w dresach, chętnie wychodzimy tak na spacer z psem, lub do lasu, ale na miasto już mamy ochotę ubrać się inaczej, bardziej elegancko. Tylko, że mamy  w sobie coś z przekory, że jednak jakiś sportowy akcent mimo wszystko w tym ubiorze był. Bardzo chcemy czuć się elegancko i jednocześnie marzymy, by to, w co się ubierzemy, było także wygodne. A wygoda zaczyna się od stóp.

Wygodnie i elegancko

trampki na koturnie

Od wielu lat królują buty tak zwane sportowe. Wygodne, miękkie, przewiewne trampki są najlepszym rozwiązaniem na ciepłe dni. Żeby stały się eleganckie producenci dołożyli do podeszwy podwyższenie. Wcześniej miałyśmy do dyspozycji tylko buty na podwyższeniu z nieprzemakalnej sztucznej skóry. Teraz oprócz nich możemy założyć na stopy szmaciane, przewiewne trampki na koturnie. Poczujemy się wyższe, bardziej pewne siebie, eleganckie a jednocześnie nadal to będzie styl sportowy. Trampki na koturnie można łączyć nie tylko ze spodniami, ale także ze zwiewnymi sukienkami, do kostki, na pół łydki, lub przed kolano. Każda długość sukienki pasuje do tego obuwia. Ten typ obuwia nadaje kobiecie takiej małej drapieżności, ostrzejszego smaku. Jednocześnie zachowana zostaje aura kobiecości.

Co ma do tego kapelusz i pleciona torba?

Kapelusze od wieków kojarzą się nam z elegancją, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, z czego damskie kapelusze stylizowano i upiększano, dokładano  różne ozdoby, jak kwiaty, liście, drobne owoce np. jarzębiny itp. Do tej pory możemy zakładać kapelusze, jeśli tylko najdzie nam taka ochota. A jeśli ktoś myśli, ze trampki na koturnie przeczą kapeluszowi, to jest w błędzie. Zakładając tenisówki na podwyższeniu i kapelusz kobieta z miejsca czuje się bardziej pewna siebie, odważniejsza. Wiosną i latem doskonałym dodatkiem do obuwia typu trampki na koturnie będzie oprócz kapelusza i sukienki także pleciona, albo ładna stylowa szmaciana, różnokolorowa lub w jednej barwie torba.

Kobieta, która rusza na podbój świata

Kobieta, odważna i wesoła sprawia wrażenie osoby, która wie, czego chce od życia, jest zdecydowana na nowości i zmierzenie się z trudnymi sytuacjami  w życiu. Odpowiedni dobór ubioru łącznie z odpowiednim obuwiem dodaje jej wiary w siebie. Obcisłe spodnie, skórzana kurtka i trampki na koturnie, to ulubiony strój nastolatki. Starsze dziewczyny wybierają styl już nieco spokojniejszy, bardziej gustują w spódnicach i sukienkach, do których chętnie zakładają sportowe buty na koturnie. Każda z nas chciałaby choć od czasu do czasu poczuć się kobietą przebojową, która nie chowa się przed wyzwaniami, jakie gotuje jej los. Taki mały trik w postaci założenia obuwia na obcasie od razu podnosi nam nasze samopoczucie. Dlaczego więc nie dać się skusić na trampki na koturnie?