Dziecięca kreatywność rozwija się poprzez zabawę. Dzieci uwielbiają odwzorowywać sceny z realnego życia i modyfikować je na swój indywidualny sposób. Zabawy z wykorzystaniem klocków dają dziecku możliwość rozwijania pokładów dziecięcej wyobraźni, zapewniają fascynującą zabawę na długie godziny i za każdym razem pozwalają stworzyć nowe zabawki, które można udoskonalać, przebudować lub po prostu rozebrać, aby móc zacząć tworzyć od nowa.

Producent kultowych klocków Lego stworzył serię Lego Creator 3 w 1, które pozwolą małym budowniczym odkryć fascynujący świat budowli i nieskończonych możliwości tworzenia nowych oryginalnych konstrukcji.

Trzy modele w jednym zestawie

Klocki LEGOSeria Lego Creator 3 w 1  składa się z zestawu klocków za pomocą którego można stworzyć trzy unikalne konstrukcje lub modele oraz dowolnie je modyfikować. Możliwość przebudowywania każdego modelu daje dziecku pole do rozwijania wyobraźni przestrzennej, kreatywności oraz nieograniczonej zabawy. Konstrukcje Lego cechuje duża dbałość o szczegóły. Klocki Lego Creator 3 w 1 wykonane są tak, aby jak najwierniej odwzorować budowle i postaci zaczerpnięte z realnego świata. Można je znaleźć tutaj: https://eswiatzabawek.pl/pol_m_LEGO_LEGO-Creator-3w1-247.html

Stwórz swój niezwykły świat przygód

Mali budowniczowie z pewnością pokochają wielofunkcyjne klocki Lego Creator 3 w 1, które pozwolą im czerpać inspiracje do tworzenia własnego świata niesamowitych pojazdów, budowli oraz oryginalnych konstrukcji. Dzieci z pewnością pokochają wymyślanie i tworzenie kolorowego i zabawnego świata oraz ciekawych historii na podstawie zbudowanych przez siebie scen z klocków. Niezależnie od wieku dziecka, jego wyobraźnia podpowiada niezliczone zabawy i pozwala zbudować fantastyczne rzeczy. Barwna kolorystyka klocków Lego Creator 3 w 1 oraz przejrzyste instrukcje zapewnią doskonałą zabawę na długie godziny. Gdy mały budowniczy uzna, że czas na nową przygodę, może po prostu zbudować nowy model i rozpocząć nowe budowanie. Pozwól swojemu dziecku na wkroczenie do świata konstrukcji Lego Creator i obudź w nim prawdziwego konstruktora.