Chcesz zaskoczyć wszystkich swoich stylem? Zależy Ci na tym, by Twoje mieszkanie dysponowało asortymentem z najwyższej półki, co zapewni Ci również maksymalny komfort? Prowadzisz obiekt noclegowy i chcesz zapewnić gościom najlepsze możliwe warunki? W takim wypadku czeka Cię naprawdę dużo pracy. Musisz jednak pamiętać, że w sklepach znajdziesz masę produktów i serii, dzięki którym personalizacja wnętrza nie powinna być skomplikowana. Nawet proste i niedrogie kinkiety potrafią uzupełnić pomieszczenia i korytarze, oferując wspaniały design.   Jak wybrać najlepsze kinkiety do mieszkania i do obiektu noclegowego? Gdzie najczęściej są one wykorzystywane? Sprawdź kilka naszych propozycji i inspiracji. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy bez problemu dopasuje wyposażenie do swojego mieszkania w prosty i szybki sposób. W końcu dzięki dostępności produktów, obecne możliwości są niemal nieograniczone.

Kinkiety dla obiektów noclegowych

Kinkiety

Załóżmy, że dysponujesz dużym hotelem lub pensjonatem. Oświetlenie na schodach i korytarzach to podstawa, ponieważ goście muszą być bezpieczni w drodze do swoich pokojów. Oczywiście montaż co krok wiszącego żyrandola lub stawianie lampy nie jest najlepszym rozwiązaniem. Co zatem wykorzystywać? Doskonałą propozycją są kinkiety, które nie tylko wyglądają estetyczniej w takich miejscach, ale wymagają także mniejszych żarówek, więc zużycie prądu będzie niższe. Przełoży się to na koszt utrzymania nieruchomości.

Asortyment dla domów prywatnych

Kinkiety w domach prywatnych prezentują się równie elegancko i doskonale sprawdzą się we wszystkich korytarzach lub nawet łazienkach. Kiedy warto zamontować ten niewielki element? Doskonale sprawdzi się on w sytuacjach, gdy zbyt mała przestrzeń lub styl aranżacji nie pozwalają na zastosowanie żyrandoli lub stojących lamp zajmujących dużo miejsca. Kinkiety zajmują również miejsce na zewnątrz domu. Doskonale oświetlą wejście, drzwi garażowe, czy chociażby taras.

Nieszablonowe rozwiązania w stylu retro

Masz już dość zimnej nowoczesności, w której na próżno szukać domowego ciepła? Klasyczny styl nie przekonuje Cię do siebie, ponieważ zbyt dużo osób korzysta z tego bezpiecznego rozwiązania? Często zapominamy o tym, że do dyspozycji mamy również aranżacje w stylu retro, która charakteryzuje się nieszablonowymi, zaskakującymi i odważnymi rozwiązaniami. W sklepach bez problemu znajdziesz kinkiety dostosowane do takiej propozycji. Warto więc zastanowić się nad tym, czy nie jest to ciekawy sposób, by zaskoczyć innych swoim stylem.