Kreskówki amerykańskie

Każdy uwielbia kreskówki prawda? Czy to dzieci, czy dorośli, nie ma wyjątku, zapewne do teraz niekiedy jak leci w tv nasza ulubiona kreskówka z dzieciństwa to ją oglądamy.

Kiedyś bajki w TV, były o wiele lepsze niż teraz, ale ważne, że dalej je puszczają. Miło będzie nam powspominać o kreskówkach, było ich mnóstwo, każdy pewnie ma swoje ulubione, oto kilka z nich. Snoopy, znany każdemu, do teraz możemy kupić w sklepach ubrania z jego wizerunkiem.

Układanie parkietu Warszawa
http://vipparkiet.pl
Dobierzemy dla Ciebie podłogę idealną dla Twojego wnętrza.
Odwiedź nasz salon sprzedaży w Warszawie.

Kolejną naszą bajką z dzieciństwa były Atomówki były to trzy dziewczynki obdarzoną super mocą, które walczyły z przestępczością i złem, ratowały ludzi przed kataklizmami i katastrofami oraz obrona miasta przed atakami potworów i kosmitów. Barney i przyjaciele, też są bardzo znaną bajką z 1992 roku. Znany wszystkim superbohater Batman, również miał swój serial, Emitowany jest od 1994 roku do teraz. Nasi super mali bohaterowie Chip i Dale: Brygada RR zapamiętana została przez nas, do teraz. Od roku 1989 była emitowana na kanałach. Bajka ta opowiada o dwóch wiewiórkach  znanych z filmów Disneya, które założyły grupę detektywistyczną Brygada RR. Serial zdobył dużą popularność dzięki kolorowym postaciom, które działały na wyobraźnie dzieci, a co najważniejsze leciała tam świetna muzyka i były bardzo fajnie dopracowane scenariusze.

Każdy z nas bez wyjątku zna kota Garfielda, jest to bajka o pomarańczowym kocie, który uwielbiał lazanie i był głównym bohaterem serialu, który większość czasu spędzał na spaniu, jedzeniu i oglądaniu telewizji. Nie zbyt lubił swojego domownika. Kolejną fajną i znaną bajką są Gumisie, Jest to bajka o słodkich misiach, które mieszkały w lesie w swoim drzewie, a najważniejszą rzeczą w tej bajce było to, że tworzyli gumisie.  Teraz przejdziemy do troszkę innego serialu, bardziej dla dorosłych Happy Tree Friends, ten kto pamięta tą bajkę, to na pewno niektóre sceny ma do tej pory przed oczami. Serial ten opowiada o grupie wesołych zwierzątek, które były przyjaciółmi mieszkającymi w lesie, ale niestety niekiedy przytrafiało się im coś niemiłego z ich winy, lub nie. Drastyczny, ale lubiany serial.

No i znowu wróćmy do czegoś miłego, tym razem jest to Johnny Bravo, każdy bez wyjątku pewnie go zna, przystojniak, narcyz zapatrzony w siebie, próbujący uwodzić piękne kobiety. Teraz czas na naszego Kaczora Donalda, nie zawsze się go dało zrozumieć, ale ważne że leciała bajka na którą mogliśmy zaglądać. Ulubieńcem dzieci swojego czasu był znany Królik Bugs. Królik Bugs jest to bajka króliku i jego przyjaciołach. Był jednym z pierwszych animowanych seriali od Warnera Brosa.

Przejdźmy trochę do nowszych seriali, bardzo popularnym i fajnym serialem są Pingwiny z Madagaskaru, ulubione pingwinki zawsze mają do wykonania jakąś misję, jest oglądana przez małych jak i dorosłych widzów. Podobnym gatunkiem serialu jest serial Niech żyje król Julian, wszystko się kręci koło Króla Juliana, też popularna i nowa bajka. Jak widać w każdym wieku można oglądać kreskówki.

Fot.: Cartoon Network